NOTY ZA MECZ Z ORŁEM SADOWICE

Bardzo dobre spotkanie w Sadowicach w wykonaniu Ambrozji Bogdaszowice znajduje pełne odzwierciedlenie w moich notach dla zawodników :--)

Dawid Pałasz, bramkarz, nota 6,5 – dość pewny występ naszego golkipera, przy straconym golu bez szans, zachowywał czujność w polu karnym, zdarzają się jeszcze drobne problemy w komunikacji z obrońcami, na szczęście tym razem bez konsekwencji.

Damian „Brzózka” Brzozowski, obrońca, nota 6 – ocena obniżona za żółtą kartkę, wprawdzie to nie Damian był prowokatorem w tej sytuacji, ale jednak dał sędziemu podstawy do ukarania :--( poza tym pewna gra na bokach obrony, 45 minut na prawej i 45 minut na lewej, musiał stawiać czoła próbom ataków gości i wywiązywał się z tego poprawnie.

Krzysztof „Krzychu” Misiuna, obrońca, nota 7 – lepsza gra Krzyśka, niż w meczu z Jaszowicami, dobre interwencje, wygrywał większość pojedynków z zawodnikami gospodarzy, kontrolował linię obrony Ambrozji

Łukasz „Gruby” Misiuna, obrońca, nota 6 – ocena obniżona za żółtą kartkę, Gruby wespół z bratem stanowili zaporę dla ataków Orła, starał się wyprzedzać rywali, to był niezły występ.

Piotr „Piter” Dragon, obrońca, nota 5,5 – Piotrek zakończył występ po 1 połowie, poturbowany przez jednego z rywali, zdarzały mu się błędy w ustawieniu czy w nadążeniu, by doskoczyć do przeciwnika, ale na plus na pewno kilka fajnych długich przerzutów do prawoskrzydłowego.

Kacper „Mały” Towarnicki, obrońca, nota 6 – zmienił na drugie 45 minut Piotrka Dragona i musiał zmagać się z szybkim skrzydłowym z Sadowic na prawej stronie. Parę dobrych akcji w ofensywie, gdzie miał ochotę podłączać się do gry, ale także kilka razy nie zdążył odpowiednio się ustawić przy kontrach Orła. Nie udało mu się zablokować dośrodkowania po którym padł gol dla gospodarzy.

Michał „Kisiel” Ciesielski, pomocnik, nota 6 – zagrał 79 minut, poprawnie, choć chyba nie zaprezentował pełnej dynamiki, piłka też nie za bardzo mu siedziała na nodze ;--)

Tomasz „Mucha” Musiatowicz, pomocnik, nota 6 – ukarany żółtą kartką, robił „swoje” w środku pola, dobrze współpracował w linią obrony

Radosław Juchno, pomocnik, nota 7,5 – kolejny bardzo dobry występ Radka, ukoronowany ważną bramką, ale i poza tym dał dużo zespołowi swoją aktywnością, zaangażowaniem, szybkim wyprowadzaniem piłek; chyba trochę zabrakło mu sił w końcówce ;--)

Jarosław „Bako” Matkowski, pomocnik, nota 8,5 – występ „profesorski” przeciwko swojej byłej drużynie :--) Oprócz strzelenia 2 goli trzeba docenić jego walkę o każdą piłkę, napędzanie gry do przodu, panowanie w środku pola. Taki Bako to złoto ;--) Zszedł w 79 minucie.

Paweł „Doktor” Rudnicki, pomocnik, nota 7 – tym razem Doktor w roli lewoskrzydłowego, co pewnie w jakimś stopniu go ograniczało, choć okazji do wykazania się nie brakowało. Zdobyta bramka z rzutu karnego, oprócz tego jeszcze kilka niezłych szans, szkoda, że nie udało się doprowadzić ich do pozytywnej finalizacji.

Adrian „Stańciu” Lungu, napastnik, nota 6 – zagrał tylko w 1 połowie, jak zawsze stawiał czoła twardym obrońcom Orła, nie pękał :--) Bez efektów bramkowych, ale miał swój udział przy drugim golu dla Ambrozji.

Grzegorz „Bazik” Pawlata, napastnik, nota 6,5 – zmienił na drugie 45 minut Stańcia i zrobił to, co do napastnika należy, czyli strzelił gola. Starał się być aktywny i szukać sobie miejsca do stwarzania kolejnych sytuacji.

Łukasz „Benek” Bienias i Mateusz „Agrest” Giermek grali zbyt krótko, żeby ich oceniać.

ŚREDNIA NOTA ZESPOŁU – 6,5.

Dziękujemy za wsparcie:

Exact Systems S.A. (www.exactsystems.pl)

Fizjointero (www.fizjointero.com)

Opera (http://www.opera.com/pl)

4ohmy (http://4ohmy.pl/)