ZAPOWIEDŹ MECZU Z POLONIĄ BIELANY WROCŁAWSKIE

Przed nami ostatni mecz rundy jesiennej w wykonaniu Ambrozji Bogdaszowice. W niedzielne popołudnie (godz. 13:00) spotkamy się na boisku w Kątach Wrocławskich z Polonią Bielany Wrocławskie. Przed startem sezonu tak charakteryzowaliśmy rywala:

Polonia Bielany Wrocławskie – to będzie ich drugi z rzędu sezon w A-klasie, miniony zakończyli na wysokim, 5 miejscu w grupie. Zanotowali serię 7 wygranych spotkań z rzędu w rundzie wiosennej. Dla nas przeciwnik istotny, bo właśnie w Bielanach rozegraliśmy chyba najsłabszy mecz w ostatnich latach, przegrywając 1:3. Trzeba będzie odkupić tamten wynik przed kibicami :--). Polonia na pewno ma swoje ambicje, ale skład mają chyba słabszy niż sporo z pozostałych ekip i będą musieli raczej skupić się na walce o utrzymanie”.

Jak się okazuje, z utrzymaniem Polonia raczej nie będzie miała kłopotów, nasi przeciwnicy są dość mocno osadzeni w środkowej części tabeli, w dotychczasowych 10 spotkaniach wygrali 4-krotnie, raz zremisowali i 5 razy ponieśli porażkę. Styl gry polonistów zazwyczaj nam nie leży, to nie jest drużyna ofensywna (na co dowód – w tej rundzie strzelili tylko 9 bramek, dla porównania Ambrozja – 24 gole), skupiona raczej na przeszkadzaniu niż na kreowaniu swoich sytuacji. Po raz kolejny trzeba powtórzyć, że nie wolno oponenta lekceważyć, znając Polonię, nie ułatwią nam zadania ani na moment, trzeba będzie się mocno postarać, żeby zdobyć 3 punkty.

Wierzymy, że trener Tomasz August odpowiednio ustawi zespół, a aura i murawa będą na tyle łaskawe, że mecz rozstrzygnie się walorami sportowymi, a nie innymi :--). Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, by pojawili się przy ul. Zwycięstwa i dopingowali Ambrozję.