ZAPOWIEDŹ MECZU Z WKS WIERZBICE

Druga kolejka rundy wiosennej przynosi nam wyjazdowe starcie z liderem 3 grupy wrocławskiej A-klasy, czyli z WKS Wierzbice. Na początku września ubiegłego roku, gdy Ambrozja podejmowała tego rywala na boisku w Kątach Wrocławskich, przegraliśmy nieznacznie, 0-1 i choć przeciwnik był lepszy, niewiele zabrakło, by wywalczyć chociaż 1 punkt. Jak będzie teraz ?

WKS pauzował w zeszłym tygodniu, rozegrał mecz sparingowy ze Ślęzą Wrocław, przegrywając 1-3. W tabeli Wierzbice mają 4-punktową przewagę nad Galaktikos Solną (i jeszcze jeden mecz w zapasie) i nikt nie ukrywa, że ich celem jest wygranie naszej grupy i awans do ligi okręgowej. W przerwie zimowej zaszła ważna zmiana w szeregach WKS, na ławce trenerskiej Roberta Rosińskiego zastąpił Grzegorz Podstawek, co należy traktować jako potwierdzenie dalekosiężnych planów klubu. Z informacji, które dochodzą z obozu rywala wynika, że są przekonani o swojej wyższości i być może liczą na łatwe 3 punkty, ale Ambrozja Bogdaszowice w sportowej i uczciwej walce na pewno podejmie rywalizację, a stara piłkarska prawda mówi, że wszystko zweryfikuje boisko ;--)

Zapraszamy wszystkich kibiców i sympatyków naszej drużyny do przybycia do Wierzbic, w sobotę 30 marca, na godz. 15:00 i wspierania Ambrozji podczas całego spotkania. Podopieczni trenera Tomasza Augusta zrobią wszystko, by sprawić niespodziankę.

Dziękujemy za wsparcie:

Exact Systems S.A. (www.exactsystems.pl)

Fizjointero (www.fizjointero.com)

Opera (http://www.opera.com/pl)