Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Unia Bardo
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pogoń Oleśnica
3:1
Sokół Wielka Lipa
KS Piast Nowa Ruda
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Wiwa Goszcz
1:1
Bielawianka Bielawa
MKP Wołów
1:1
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Sadowice
0:7
GKS Kobierzyce
Karolina Jaworzyna Śląska
3:0
Sokół Marcinkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
1:1
KS Piast Nowa Ruda
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Orzeł Sadowice
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Bielawianka Bielawa
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce
0:1
MKP Wołów
Wiwa Goszcz
0:0
Victoria Świebodzice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:3
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
1:1
Pogoń Oleśnica
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
2:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Unia Bardo
4:3
Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:0
Sokół Wielka Lipa
Pogoń Oleśnica
0:2
Polonia-Stal Świdnica
KS Piast Nowa Ruda
1:3
Sokół Marcinkowice
Victoria Świebodzice
2:3
Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska
1:5
GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:2
MKP Wołów
Bielawianka Bielawa
1:1
Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce
2:0
Pogoń Oleśnica
Victoria Świebodzice
1:1
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
0:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz
5:0
Orzeł Sadowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Polonia-Stal Świdnica
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:1
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKP Wołów
1:1
Wiwa Goszcz
Unia Bardo
1:1
Bielawianka Bielawa
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Polonia-Stal Świdnica
KS Piast Nowa Ruda
1:1
GKS Kobierzyce
Karolina Jaworzyna Śląska
2:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice
0:3
Victoria Świebodzice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
4:3
Karolina Jaworzyna Śląska
Unia Bardo
3:0
Orzeł Sadowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:1
Pogoń Oleśnica
Bielawianka Bielawa
3:0
Sokół Marcinkowice
GKS Kobierzyce
0:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Victoria Świebodzice
0:1
MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
4:2
GKS Kobierzyce
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:4
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Pogoń Oleśnica
2:1
Wiwa Goszcz
KS Piast Nowa Ruda
0:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karolina Jaworzyna Śląska
1:2
Victoria Świebodzice
MKP Wołów
1:1
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Sadowice
2:3
Bielawianka Bielawa
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Bielawianka Bielawa
0:1
Polonia-Stal Świdnica
Wiwa Goszcz
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Sadowice
1:3
MKP Wołów
Unia Bardo
2:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
Sokół Wielka Lipa
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
GKS Kobierzyce
1:0
Sokół Marcinkowice
Victoria Świebodzice
1:1
Pogoń Oleśnica
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Marcinkowice
0:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Sokół Wielka Lipa
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Wiwa Goszcz
Pogoń Oleśnica
4:4
Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica
1:1
GKS Kobierzyce
KS Piast Nowa Ruda
1:3
Victoria Świebodzice
Karolina Jaworzyna Śląska
1:0
Orzeł Sadowice
MKP Wołów
1:3
Bielawianka Bielawa
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Wiwa Goszcz
3:1
Sokół Wielka Lipa
Unia Bardo
5:1
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Sadowice
1:2
Pogoń Oleśnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:2
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
2:2
GKS Kobierzyce
Victoria Świebodzice
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
MKP Wołów
1:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
2:2
Victoria Świebodzice
GKS Kobierzyce
2:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:1
Unia Bardo
Pogoń Oleśnica
1:3
MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica
4:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Piast Nowa Ruda
0:2
Orzeł Sadowice
Karolina Jaworzyna Śląska
2:0
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
0:1
Wiwa Goszcz
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:1
GKS Kobierzyce
Unia Bardo
2:0
Sokół Wielka Lipa
Bielawianka Bielawa
0:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Victoria Świebodzice
5:1
Sokół Marcinkowice
Karolina Jaworzyna Śląska
0:2
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
0:1
Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów
1:2
KS Piast Nowa Ruda
Orzeł Sadowice
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
3:1
Orzeł Sadowice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
MKP Wołów
Pogoń Oleśnica
2:2
Bielawianka Bielawa
Foto-Higiena Błyskawica Gać
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
GKS Kobierzyce
2:3
Wiwa Goszcz
KS Piast Nowa Ruda
1:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Sokół Marcinkowice
1:1
Unia Bardo
Polonia-Stal Świdnica
3:1
Victoria Świebodzice
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
1:4
GKS Kobierzyce
Unia Bardo
3:1
Polonia-Stal Świdnica
Bielawianka Bielawa
1:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Wiwa Goszcz
3:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
MKP Wołów
1:3
Sokół Wielka Lipa
Orzeł Sadowice
1:1
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
3:0
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
6:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:5
Pogoń Oleśnica
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Orzeł Sadowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:4
Wiwa Goszcz
GKS Kobierzyce
3:1
Unia Bardo
KS Piast Nowa Ruda
2:2
Bielawianka Bielawa
Sokół Marcinkowice
3:5
MKP Wołów
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
5:3
Unia Bardo
GKS Kobierzyce
0:2
Orzeł Sadowice
MKP Wołów
4:3
Polonia-Stal Świdnica
Sokół Wielka Lipa
1:2
Pogoń Oleśnica
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
KS Piast Nowa Ruda
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
4:2
Victoria Świebodzice
Bielawianka Bielawa
2:2
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
4:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
2:0
GKS Kobierzyce
Unia Bardo
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:1
Bielawianka Bielawa
Pogoń Oleśnica
1:0
Sokół Marcinkowice
KS Piast Nowa Ruda
1:1
Sokół Wielka Lipa
Victoria Świebodzice
0:3
Wiwa Goszcz
Karolina Jaworzyna Śląska
2:1
Polonia-Stal Świdnica
Orzeł Sadowice
1:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
1:1
MKP Wołów
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:1
Orzeł Sadowice
Bielawianka Bielawa
6:0
Victoria Świebodzice
GKS Kobierzyce
1:2
Karolina Jaworzyna Śląska
Wiwa Goszcz
1:2
Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa
4:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Polonia-Stal Świdnica
0:2
Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice
5:1
KS Piast Nowa Ruda
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Piast Nowa Ruda
1:0
Polonia-Stal Świdnica
MKP Wołów
3:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Unia Bardo
2:0
Victoria Świebodzice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
1:0
Sokół Marcinkowice
Pogoń Oleśnica
0:0
GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice
1:3
Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa
0:1
Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska
1:2
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
1:1
Orzeł Sadowice
Foto-Higiena Błyskawica Gać
6:0
Pogoń Oleśnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3
Karolina Jaworzyna Śląska
GKS Kobierzyce
1:1
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
1:3
MKP Wołów
Polonia-Stal Świdnica
0:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
0:1
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
4:1
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
MKP Wołów
7:3
Victoria Świebodzice
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
2:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice
1:6
Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa
1:1
Polonia-Stal Świdnica
KS Piast Nowa Ruda
0:5
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karolina Jaworzyna Śląska
3:1
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
3:1
Bielawianka Bielawa
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:2
KS Piast Nowa Ruda
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Sokół Marcinkowice
GKS Kobierzyce
2:1
Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz
2:2
Pogoń Oleśnica
Victoria Świebodzice
0:4
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:3
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
5:2
Orzeł Sadowice
Unia Bardo
1:0
MKP Wołów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Wielka Lipa
0:0
Foto-Higiena Błyskawica Gać
KS Piast Nowa Ruda
4:1
Wiwa Goszcz
Orzeł Ząbkowice Śląskie
0:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pogoń Oleśnica
6:2
Victoria Świebodzice
MKP Wołów
3:2
Orzeł Sadowice
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Bielawianka Bielawa
Karolina Jaworzyna Śląska
0:0
Unia Bardo
Sokół Marcinkowice
1:1
GKS Kobierzyce
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Sokół Marcinkowice
Unia Bardo
1:0
Pogoń Oleśnica
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:0
Sokół Wielka Lipa
GKS Kobierzyce
2:5
Polonia-Stal Świdnica
Victoria Świebodzice
0:2
KS Piast Nowa Ruda
Wiwa Goszcz
3:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
1:2
MKP Wołów
Orzeł Sadowice
3:5
Karolina Jaworzyna Śląska
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Ząbkowice Śląskie
4:0
Victoria Świebodzice
Pogoń Oleśnica
3:0*
Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce
0:3
Bielawianka Bielawa
Sokół Wielka Lipa
1:2
Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica
2:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Karolina Jaworzyna Śląska
2:3
MKP Wołów
Sokół Marcinkowice
4:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Piast Nowa Ruda
0:5
Unia Bardo
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:3*
Polonia-Stal Świdnica
Victoria Świebodzice
1:3
Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz
0:3
Sokół Marcinkowice
MKP Wołów
3:1
Pogoń Oleśnica
Foto-Higiena Błyskawica Gać
3:0
GKS Kobierzyce
Bielawianka Bielawa
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Orzeł Sadowice
1:5
KS Piast Nowa Ruda
Unia Bardo
3:1
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia-Stal Świdnica
1:0
Wiwa Goszcz
Sokół Wielka Lipa
3:1
Unia Bardo
Pogoń Oleśnica
6:0
Karolina Jaworzyna Śląska
Foto-Higiena Błyskawica Gać
2:1
Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce
0:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
KS Piast Nowa Ruda
2:4
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
3:0*
Orzeł Sadowice
Sokół Marcinkowice
3:0
Victoria Świebodzice
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:3
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Wiwa Goszcz
1:0
GKS Kobierzyce
Unia Bardo
1:4
Sokół Marcinkowice
Bielawianka Bielawa
2:1
Pogoń Oleśnica
Victoria Świebodzice
1:6
Polonia-Stal Świdnica
Karolina Jaworzyna Śląska
4:2
KS Piast Nowa Ruda
MKP Wołów
2:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Orzeł Sadowice
0:2
Sokół Wielka Lipa
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Foto-Higiena Błyskawica Gać
0:1
Wiwa Goszcz
Polonia-Stal Świdnica
1:3
Unia Bardo
Sokół Wielka Lipa
2:1
MKP Wołów
Orzeł Ząbkowice Śląskie
2:1
Karolina Jaworzyna Śląska
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
4:1
Bielawianka Bielawa
GKS Kobierzyce
7:0
Victoria Świebodzice
KS Piast Nowa Ruda
0:1
Pogoń Oleśnica
Sokół Marcinkowice
4:2
Orzeł Sadowice
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Victoria Świebodzice
3:1
Foto-Higiena Błyskawica Gać
Orzeł Sadowice
4:3
Polonia-Stal Świdnica
Unia Bardo
2:1
GKS Kobierzyce
Pogoń Oleśnica
1:0
Orzeł Ząbkowice Śląskie
Bielawianka Bielawa
3:1
KS Piast Nowa Ruda
Karolina Jaworzyna Śląska
1:1
Sokół Wielka Lipa
Wiwa Goszcz
3:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
MKP Wołów
6:0
Sokół Marcinkowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?