Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Rakoszyce
Pauza
Zachód Sobótka
0:5
Błękitni Chwalimierz
Galakticos Solna
9:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Środa Śląska
9:1
GLKS Mietków
Orzeł Sadowice
2:4
GOKiS Kąty Wrocławskie
Sokół Smolec
0:9
GKS Kobierzyce
Orliki Gmina Miękinia
15:0
LKS Ciechów
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ciechów
Pauza
Błękitni Chwalimierz
3:5
Galakticos Solna
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
5:2
Sokół Smolec
GKS Kobierzyce
11:3
Polonia Środa Śląska
Zieloni Rakoszyce
0:3*
Zachód Sobótka
GLKS Mietków
1:1
Orzeł Sadowice
GOKiS Kąty Wrocławskie
0:6
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
Pauza
Galakticos Solna
15:0
Zieloni Rakoszyce
Polonia Środa Śląska
2:4
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orliki Gmina Miękinia
10:0
GLKS Mietków
Sokół Smolec
3:10
Błękitni Chwalimierz
LKS Ciechów
1:8
GOKiS Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice
2:5
GKS Kobierzyce
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
GOKiS Kąty Wrocławskie
Pauza
Błękitni Chwalimierz
6:0
Polonia Środa Śląska
Zachód Sobótka
0:10
Galakticos Solna
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:8
Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce
1:3
Orliki Gmina Miękinia
Zieloni Rakoszyce
7:4
Sokół Smolec
GLKS Mietków
8:0
LKS Ciechów
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
Pauza
Orzeł Sadowice
3:9
Błękitni Chwalimierz
Polonia Środa Śląska
0:6
Zieloni Rakoszyce
Sokół Smolec
3:7
Zachód Sobótka
Orliki Gmina Miękinia
13:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
LKS Ciechów
0:11
GKS Kobierzyce
GOKiS Kąty Wrocławskie
5:0
GLKS Mietków
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Mietków
Pauza
Zachód Sobótka
4:2
Polonia Środa Śląska
Błękitni Chwalimierz
0:6
Orliki Gmina Miękinia
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
6:1
LKS Ciechów
GKS Kobierzyce
0:2
GOKiS Kąty Wrocławskie
Galakticos Solna
9:0
Sokół Smolec
Zieloni Rakoszyce
12:5
Orzeł Sadowice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
Pauza
Orliki Gmina Miękinia
13:0
Zieloni Rakoszyce
Polonia Środa Śląska
2:6
Galakticos Solna
LKS Ciechów
1:4
Błękitni Chwalimierz
GLKS Mietków
0:6
GKS Kobierzyce
GOKiS Kąty Wrocławskie
4:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice
3:5
Zachód Sobótka
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
Pauza
Zachód Sobótka
0:7
Orliki Gmina Miękinia
Sokół Smolec
4:4
Polonia Środa Śląska
Błękitni Chwalimierz
5:2
GOKiS Kąty Wrocławskie
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:3
GLKS Mietków
Galakticos Solna
14:0
Orzeł Sadowice
Zieloni Rakoszyce
9:1
LKS Ciechów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
LKS Ciechów
3:1
Zachód Sobótka
GKS Kobierzyce
12:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orliki Gmina Miękinia
2:0
Galakticos Solna
GLKS Mietków
0:5
Błękitni Chwalimierz
GOKiS Kąty Wrocławskie
5:4
Zieloni Rakoszyce
Orzeł Sadowice
4:0
Sokół Smolec
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
Galakticos Solna
13:1
LKS Ciechów
Zachód Sobótka
0:0
GOKiS Kąty Wrocławskie
Sokół Smolec
0:13
Orliki Gmina Miękinia
Polonia Środa Śląska
6:5
Orzeł Sadowice
Zieloni Rakoszyce
3:2
GLKS Mietków
Błękitni Chwalimierz
2:0
GKS Kobierzyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadowice
Pauza
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
2:6
Błękitni Chwalimierz
LKS Ciechów
4:0
Sokół Smolec
GLKS Mietków
2:3
Zachód Sobótka
GOKiS Kąty Wrocławskie
1:2
Galakticos Solna
Orliki Gmina Miękinia
12:0
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
12:3
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Orzeł Sadowice
0:12
Orliki Gmina Miękinia
Zachód Sobótka
1:3
GKS Kobierzyce
Sokół Smolec
0:3
GOKiS Kąty Wrocławskie
Zieloni Rakoszyce
6:0
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Środa Śląska
4:3
LKS Ciechów
Galakticos Solna
6:0
GLKS Mietków
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
Pauza
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
3:9
Zachód Sobótka
LKS Ciechów
4:3
Orzeł Sadowice
Błękitni Chwalimierz
5:2
Zieloni Rakoszyce
GLKS Mietków
4:5
Sokół Smolec
GOKiS Kąty Wrocławskie
5:0
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
1:1
Galakticos Solna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Rakoszyce
Pauza
Błękitni Chwalimierz
11:1
Zachód Sobótka
GOKiS Kąty Wrocławskie
6:0
Orzeł Sadowice
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:11
Galakticos Solna
LKS Ciechów
0:6
Orliki Gmina Miękinia
GKS Kobierzyce
3:0
Sokół Smolec
GLKS Mietków
2:5
Polonia Środa Śląska
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Ciechów
Pauza
Zachód Sobótka
0:5
Zieloni Rakoszyce
Sokół Smolec
1:6
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Środa Śląska
1:6
GKS Kobierzyce
Orzeł Sadowice
1:1
GLKS Mietków
Orliki Gmina Miękinia
2:1
GOKiS Kąty Wrocławskie
Galakticos Solna
8:1
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zachód Sobótka
Pauza
Błękitni Chwalimierz
12:0
Sokół Smolec
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
6:2
Polonia Środa Śląska
GOKiS Kąty Wrocławskie
9:2
LKS Ciechów
GLKS Mietków
0:4
Orliki Gmina Miękinia
Zieloni Rakoszyce
1:10
Galakticos Solna
GKS Kobierzyce
3:1
Orzeł Sadowice
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
GOKiS Kąty Wrocławskie
Pauza
Polonia Środa Śląska
6:6
Błękitni Chwalimierz
Orliki Gmina Miękinia
3:2
GKS Kobierzyce
Galakticos Solna
11:0
Zachód Sobótka
LKS Ciechów
1:1
GLKS Mietków
Sokół Smolec
0:2
Zieloni Rakoszyce
Orzeł Sadowice
1:6
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
Pauza
Błękitni Chwalimierz
4:3
Orzeł Sadowice
Zachód Sobótka
1:0
Sokół Smolec
GLKS Mietków
2:2
GOKiS Kąty Wrocławskie
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:9
Orliki Gmina Miękinia
GKS Kobierzyce
6:0
LKS Ciechów
Zieloni Rakoszyce
2:5
Polonia Środa Śląska
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
GLKS Mietków
Pauza
Sokół Smolec
1:2
Galakticos Solna
Zachód Sobótka
1:4
Polonia Środa Śląska
Orzeł Sadowice
1:7
Zieloni Rakoszyce
Orliki Gmina Miękinia
9:0
Błękitni Chwalimierz
GOKiS Kąty Wrocławskie
1:2
GKS Kobierzyce
LKS Ciechów
2:5
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Sokół Smolec
Pauza
Zachód Sobótka
1:1
Orzeł Sadowice
GKS Kobierzyce
5:2
GLKS Mietków
Błękitni Chwalimierz
8:1
LKS Ciechów
Galakticos Solna
5:3
Polonia Środa Śląska
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
0:3
GOKiS Kąty Wrocławskie
Zieloni Rakoszyce
0:10
Orliki Gmina Miękinia
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kobierzyce
Pauza
Orliki Gmina Miękinia
6:1
Zachód Sobótka
GOKiS Kąty Wrocławskie
3:0
Błękitni Chwalimierz
Polonia Środa Śląska
5:0
Sokół Smolec
GLKS Mietków
2:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Orzeł Sadowice
0:6
Galakticos Solna
LKS Ciechów
5:6
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Środa Śląska
Pauza
Galakticos Solna
5:3
Orliki Gmina Miękinia
Błękitni Chwalimierz
6:2
GLKS Mietków
Sokół Smolec
1:3
Orzeł Sadowice
Zieloni Rakoszyce
1:7
GOKiS Kąty Wrocławskie
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
1:6
GKS Kobierzyce
Zachód Sobótka
6:2
LKS Ciechów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Pauza
LKS Ciechów
0:10
Galakticos Solna
GLKS Mietków
7:2
Zieloni Rakoszyce
GOKiS Kąty Wrocławskie
3:0
Zachód Sobótka
Orliki Gmina Miękinia
3:0
Sokół Smolec
Orzeł Sadowice
0:1
Polonia Środa Śląska
GKS Kobierzyce
2:4
Błękitni Chwalimierz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadowice
Pauza
Zachód Sobótka
4:2
GLKS Mietków
Błękitni Chwalimierz
10:2
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
Polonia Środa Śląska
0:11
Orliki Gmina Miękinia
Galakticos Solna
8:2
GOKiS Kąty Wrocławskie
Sokół Smolec
0:1
LKS Ciechów
Zieloni Rakoszyce
1:6
GKS Kobierzyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Chwalimierz
Pauza
Orliki Gmina Miękinia
11:0
Orzeł Sadowice
LKS Ciechów
2:6
Polonia Środa Śląska
GLKS Mietków
3:3
Galakticos Solna
GKS Kobierzyce
6:0
Zachód Sobótka
GOKiS Kąty Wrocławskie
4:1
Sokół Smolec
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
5:1
Zieloni Rakoszyce
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Orliki Gmina Miękinia
Pauza
Orzeł Sadowice
6:0
LKS Ciechów
Galakticos Solna
8:0
GKS Kobierzyce
Polonia Środa Śląska
5:2
GOKiS Kąty Wrocławskie
Sokół Smolec
1:4
GLKS Mietków
Zieloni Rakoszyce
5:4
Błękitni Chwalimierz
Zachód Sobótka
3:1
Bystrzyca Kąty Wrocławskie
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?