Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Łuczyna
5:3
Malinka Malin
Pogoń Wrocław
5:1
Burza Dębina
GKS Kątna
3:0
Polonia II Jaksonów
Zieloni Szczodre
5:1
Silesia Szymanów
WKS Chełstów
0:3*
LKS Sadków
MKS Siechnice
3:4
Iskra II Pasikurowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wrocław
2:0
Czarni Łuczyna
LKS Sadków
6:1
Zieloni Szczodre
Iskra II Pasikurowice
1:1
WKS Chełstów
Malinka Malin
0:3
GKS Kątna
Burza Dębina
3:8
Silesia Szymanów
Polonia II Jaksonów
5:1
MKS Siechnice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Łuczyna
2:1
Burza Dębina
Silesia Szymanów
1:0
LKS Sadków
Zieloni Szczodre
3:4
Iskra II Pasikurowice
GKS Kątna
3:2
Pogoń Wrocław
WKS Chełstów
6:3
Polonia II Jaksonów
MKS Siechnice
3:0*
Malinka Malin
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wrocław
0:2
MKS Siechnice
Iskra II Pasikurowice
2:3
Silesia Szymanów
Polonia II Jaksonów
4:2
Zieloni Szczodre
Malinka Malin
1:1
WKS Chełstów
Czarni Łuczyna
5:1
GKS Kątna
Burza Dębina
4:0
LKS Sadków
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Kątna
3:1
Burza Dębina
WKS Chełstów
2:1
Pogoń Wrocław
MKS Siechnice
7:1
Czarni Łuczyna
Silesia Szymanów
1:3
Polonia II Jaksonów
Zieloni Szczodre
2:6
Malinka Malin
LKS Sadków
5:0
Iskra II Pasikurowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Wrocław
6:1
Zieloni Szczodre
Burza Dębina
1:1
Iskra II Pasikurowice
Polonia II Jaksonów
4:4
LKS Sadków
Malinka Malin
3:1
Silesia Szymanów
Czarni Łuczyna
3:0
WKS Chełstów
GKS Kątna
4:2
MKS Siechnice
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Zieloni Szczodre
5:1
Czarni Łuczyna
WKS Chełstów
2:3
GKS Kątna
MKS Siechnice
4:2
Burza Dębina
Silesia Szymanów
4:1
Pogoń Wrocław
LKS Sadków
1:0
Malinka Malin
Iskra II Pasikurowice
2:6
Polonia II Jaksonów
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Malinka Malin
4:4
Iskra II Pasikurowice
Pogoń Wrocław
3:2
LKS Sadków
Burza Dębina
1:5
Polonia II Jaksonów
Czarni Łuczyna
0:2
Silesia Szymanów
GKS Kątna
6:1
Zieloni Szczodre
MKS Siechnice
0:4
WKS Chełstów
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Szymanów
2:1
GKS Kątna
Zieloni Szczodre
1:8
MKS Siechnice
WKS Chełstów
4:2
Burza Dębina
LKS Sadków
0:1
Czarni Łuczyna
Iskra II Pasikurowice
3:4
Pogoń Wrocław
Polonia II Jaksonów
1:3
Malinka Malin
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Łuczyna
2:4
Iskra II Pasikurowice
Pogoń Wrocław
6:4
Polonia II Jaksonów
Burza Dębina
4:3
Malinka Malin
GKS Kątna
7:1
LKS Sadków
WKS Chełstów
4:2
Zieloni Szczodre
MKS Siechnice
2:3
Silesia Szymanów
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Silesia Szymanów
5:2
WKS Chełstów
Zieloni Szczodre
- : -
Burza Dębina
LKS Sadków
2:1
MKS Siechnice
Malinka Malin
2:3
Pogoń Wrocław
Iskra II Pasikurowice
2:3
GKS Kątna
Polonia II Jaksonów
2:5
Czarni Łuczyna
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?