Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:2
Piast Wrocław Żerniki
WKS Śląsk Wrocław
1:3
Pogoń Oleśnica
Polonia Trzebnica
5:3
Bór Oborniki Śląskie
Polar Wrocław
0:0
Włókniarz Wrocław
Pogoń Syców
3:1
Strzelec Strzelin
Polonia Jaszowice
1:1
PKS Łany
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
2:8
Moto - Jelcz Oława
Bór Oborniki Śląskie
2:0
WKS Śląsk Wrocław
PKS Łany
2:0
Pogoń Syców
Strzelec Strzelin
2:3
Polonia Jaszowice
Włókniarz Wrocław
4:0
Polonia Trzebnica
Pogoń Oleśnica
5:0
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:4
Pogoń Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
6:5
PKS Łany
Polonia Trzebnica
3:1
Polar Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
3:5
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Syców
3:1
Strzelec Strzelin
Polonia Jaszowice
0:1
Włókniarz Wrocław
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
0:1
Moto - Jelcz Oława
Polar Wrocław
1:2
Polonia Jaszowice
Bór Oborniki Śląskie
2:4
Pogoń Oleśnica
PKS Łany
2:2
Piast Wrocław Żerniki
Strzelec Strzelin
0:3
WKS Śląsk Wrocław
Włókniarz Wrocław
5:6
Pogoń Syców
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:1
Bór Oborniki Śląskie
WKS Śląsk Wrocław
1:2
Włókniarz Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
0:1
Strzelec Strzelin
Pogoń Syców
3:1
Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica
2:0
PKS Łany
Polonia Jaszowice
4:2
Polonia Trzebnica
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
7:1
Pogoń Syców
Polar Wrocław
2:1
WKS Śląsk Wrocław
PKS Łany
3:0
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Jaszowice
2:4
Moto - Jelcz Oława
Strzelec Strzelin
0:3
Pogoń Oleśnica
Włókniarz Wrocław
3:0
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:1
PKS Łany
WKS Śląsk Wrocław
7:2
Polonia Trzebnica
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Polar Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
4:2
Strzelec Strzelin
Pogoń Oleśnica
3:4
Włókniarz Wrocław
Polonia Jaszowice
4:2
Pogoń Syców
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
3:0
Piast Wrocław Żerniki
Polar Wrocław
0:4
Pogoń Oleśnica
Polonia Jaszowice
2:2
WKS Śląsk Wrocław
Strzelec Strzelin
1:4
PKS Łany
Włókniarz Wrocław
2:1
Bór Oborniki Śląskie
Moto - Jelcz Oława
2:4
Pogoń Syców
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
3:3
Strzelec Strzelin
WKS Śląsk Wrocław
8:2
Pogoń Syców
Bór Oborniki Śląskie
7:5
Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica
2:1
Polonia Trzebnica
PKS Łany
0:3
Włókniarz Wrocław
Polonia Jaszowice
4:1
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
5:1
Moto - Jelcz Oława
Polonia Trzebnica
8:2
Bór Oborniki Śląskie
Polar Wrocław
1:2
PKS Łany
Pogoń Syców
1:2
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Jaszowice
1:0
Pogoń Oleśnica
Włókniarz Wrocław
3:0
Strzelec Strzelin
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
1:1
Włókniarz Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
0:1
Polonia Jaszowice
PKS Łany
3:2
Polonia Trzebnica
Strzelec Strzelin
2:3
Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica
5:1
Pogoń Syców
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Piast Wrocław Żerniki
3:1
Moto - Jelcz Oława
Bór Oborniki Śląskie
4:4
Pogoń Syców
PKS Łany
3:1
Polonia Jaszowice
Strzelec Strzelin
2:1
Polonia Trzebnica
Włókniarz Wrocław
5:0
Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica
3:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
4:1
Polar Wrocław
WKS Śląsk Wrocław
1:0
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Trzebnica
1:3
Włókniarz Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
1:3
Pogoń Oleśnica
Pogoń Syców
0:0
PKS Łany
Polonia Jaszowice
7:2
Strzelec Strzelin
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polar Wrocław
1:4
Polonia Trzebnica
Bór Oborniki Śląskie
3:2
Piast Wrocław Żerniki
PKS Łany
3:2
WKS Śląsk Wrocław
Strzelec Strzelin
4:2
Pogoń Syców
Włókniarz Wrocław
1:1
Polonia Jaszowice
Pogoń Oleśnica
3:2
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
6:2
Polonia Trzebnica
WKS Śląsk Wrocław
6:4
Strzelec Strzelin
Piast Wrocław Żerniki
0:4
PKS Łany
Pogoń Syców
1:1
Włókniarz Wrocław
Polonia Jaszowice
7:1
Polar Wrocław
Pogoń Oleśnica
3:3
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
2:2
Polonia Jaszowice
Polar Wrocław
1:2
Pogoń Syców
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Moto - Jelcz Oława
PKS Łany
1:2
Pogoń Oleśnica
Strzelec Strzelin
5:1
Piast Wrocław Żerniki
Włókniarz Wrocław
2:0
WKS Śląsk Wrocław
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
0:1
Polonia Jaszowice
WKS Śląsk Wrocław
7:2
Polar Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
1:5
Włókniarz Wrocław
Pogoń Syców
0:0
Polonia Trzebnica
Bór Oborniki Śląskie
0:4
PKS Łany
Pogoń Oleśnica
3:0*
Strzelec Strzelin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
3:0
WKS Śląsk Wrocław
Polar Wrocław
4:4
Piast Wrocław Żerniki
Pogoń Syców
1:1
Polonia Jaszowice
PKS Łany
5:0
Moto - Jelcz Oława
Strzelec Strzelin
1:2
Bór Oborniki Śląskie
Włókniarz Wrocław
0:3
Pogoń Oleśnica
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Śląsk Wrocław
3:3
Polonia Jaszowice
Piast Wrocław Żerniki
3:8
Polonia Trzebnica
Pogoń Syców
3:0*
Moto - Jelcz Oława
Bór Oborniki Śląskie
3:1
Włókniarz Wrocław
PKS Łany
3:0
Strzelec Strzelin
Pogoń Oleśnica
6:1
Polar Wrocław
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Trzebnica
5:0
Pogoń Oleśnica
Piast Wrocław Żerniki
0:2
Polonia Jaszowice
Polar Wrocław
1:4
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Syców
3:4
WKS Śląsk Wrocław
Strzelec Strzelin
0:3*
Moto - Jelcz Oława
Włókniarz Wrocław
4:2
PKS Łany
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
- : -
WKS Śląsk Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Pogoń Syców
Bór Oborniki Śląskie
4:4
Polonia Trzebnica
PKS Łany
7:1
Polar Wrocław
Strzelec Strzelin
0:3*
Włókniarz Wrocław
Pogoń Oleśnica
2:3
Polonia Jaszowice
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Włókniarz Wrocław
- : -
Moto - Jelcz Oława
Polar Wrocław
- : -
Strzelec Strzelin
Polonia Trzebnica
- : -
PKS Łany
Polonia Jaszowice
- : -
Bór Oborniki Śląskie
Pogoń Syców
- : -
Pogoń Oleśnica
WKS Śląsk Wrocław
- : -
Piast Wrocław Żerniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?