Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
2:0
Strzelinianka Strzelin
Dolpasz Skokowa
2:1
Orzeł Sadków
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Wiwa Goszcz
Czarni Kondratowice
3:1
Odra Rzeplin
GKS Mirków/Długołęka
3:4
KS Łozina
Piast Wrocław Żerniki
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
4:0
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Jaszowice
1:4
Polonia Środa Śląska
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:2
Sokół Marcinkowice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
3:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Dolpasz Skokowa
1:3
Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Kondratowice
2:1
Sokół Marcinkowice
Wiwa Goszcz
1:0
GKS Mirków/Długołęka
Strzelinianka Strzelin
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Odra Rzeplin
4:1
Polonia Jaszowice
Polonia Środa Śląska
3:5
Pogoń Oleśnica
Orzeł Sadków
1:4
MKP Wratislavia Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
2:2
Odra Rzeplin
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Dolpasz Skokowa
Czarni Kondratowice
1:3
KS Łozina
GKS Mirków/Długołęka
4:1
Bór Oborniki Śląskie
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Polonia Środa Śląska
Zjednoczeni Łowęcice
0:1
Orzeł Sadków
Polonia Jaszowice
2:0
Sokół Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
3:0
Strzelinianka Strzelin
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:4
Wiwa Goszcz
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
6:1
Polonia Jaszowice
Dolpasz Skokowa
2:1
GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice
1:3
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
2:0
Czarni Kondratowice
Zjednoczeni Łowęcice
5:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
5:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Odra Rzeplin
4:4
Piast Wrocław Żerniki
Polonia Środa Śląska
1:0
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadków
0:0
Strzelinianka Strzelin
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:1
KS Łozina
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:2
Orzeł Sadków
Czarni Kondratowice
3:0
Bór Oborniki Śląskie
GKS Mirków/Długołęka
0:1
Zjednoczeni Łowęcice
Piast Wrocław Żerniki
3:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Jaszowice
0:2
Wiwa Goszcz
Strzelinianka Strzelin
0:0
Polonia Środa Śląska
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Odra Rzeplin
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:0
Dolpasz Skokowa
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Dolpasz Skokowa
0:1
Czarni Kondratowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:0
GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice
1:1
MKP Wratislavia Wrocław
Wiwa Goszcz
1:1
Pogoń Oleśnica
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Bór Oborniki Śląskie
2:1
Polonia Jaszowice
Odra Rzeplin
3:1
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadków
2:0
Polonia Środa Śląska
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
2:1
Bór Oborniki Śląskie
Czarni Kondratowice
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
GKS Mirków/Długołęka
1:1
Orzeł Sadków
Piast Wrocław Żerniki
0:6
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
3:0
Dolpasz Skokowa
Strzelinianka Strzelin
3:2
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
2:2
Odra Rzeplin
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
KS Łozina
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
3:0
Strzelinianka Strzelin
Dolpasz Skokowa
1:5
Pogoń Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:1
Czarni Kondratowice
GKS Mirków/Długołęka
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
2:1
Polonia Środa Śląska
Wiwa Goszcz
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Zjednoczeni Łowęcice
0:0
Polonia Jaszowice
Bór Oborniki Śląskie
5:0
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Sadków
3:2
Odra Rzeplin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:0
Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Kondratowice
3:2
GKS Mirków/Długołęka
Piast Wrocław Żerniki
5:6
Dolpasz Skokowa
Polonia Jaszowice
2:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Strzelinianka Strzelin
1:1
Wiwa Goszcz
Odra Rzeplin
2:2
Sokół Marcinkowice
Polonia Środa Śląska
0:0
KS Łozina
MKP Wratislavia Wrocław
0:1
Bór Oborniki Śląskie
Burza-Dombud Chwalibożyce
6:2
Orzeł Sadków
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
0:0
Odra Rzeplin
Dolpasz Skokowa
0:2
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:5
Pogoń Oleśnica
GKS Mirków/Długołęka
4:1
Polonia Jaszowice
Wiwa Goszcz
5:1
Polonia Środa Śląska
Zjednoczeni Łowęcice
1:1
Piast Wrocław Żerniki
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Strzelinianka Strzelin
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Czarni Kondratowice
Orzeł Sadków
1:0
Sokół Marcinkowice
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:0
GKS Mirków/Długołęka
Czarni Kondratowice
2:4
Orzeł Sadków
Sokół Marcinkowice
0:2
KS Łozina
Piast Wrocław Żerniki
3:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Jaszowice
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Strzelinianka Strzelin
1:0
Dolpasz Skokowa
Odra Rzeplin
3:3
Wiwa Goszcz
Polonia Środa Śląska
1:0
Bór Oborniki Śląskie
MKP Wratislavia Wrocław
2:3
Zjednoczeni Łowęcice
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
1:4
Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:4
MKP Wratislavia Wrocław
Czarni Kondratowice
2:0
Polonia Jaszowice
GKS Mirków/Długołęka
6:2
Piast Wrocław Żerniki
Wiwa Goszcz
4:4
Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Bór Oborniki Śląskie
1:1
Odra Rzeplin
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:4
Pogoń Oleśnica
Orzeł Sadków
2:2
KS Łozina
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:1
Czarni Kondratowice
KS Łozina
3:3
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
1:0
Bór Oborniki Śląskie
Piast Wrocław Żerniki
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Jaszowice
1:3
Orzeł Sadków
Strzelinianka Strzelin
2:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Odra Rzeplin
6:0
Dolpasz Skokowa
Polonia Środa Śląska
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
MKP Wratislavia Wrocław
2:2
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
4:5
Sokół Marcinkowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:1
Polonia Środa Śląska
Czarni Kondratowice
1:4
Piast Wrocław Żerniki
GKS Mirków/Długołęka
6:0
Strzelinianka Strzelin
Zjednoczeni Łowęcice
4:0
Odra Rzeplin
Polonia Jaszowice
0:2
Pogoń Oleśnica
Bór Oborniki Śląskie
3:3
KS Łozina
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:1
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadków
1:4
Wiwa Goszcz
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
4:0
Orzeł Sadków
KS Łozina
3:1
Dolpasz Skokowa
Sokół Marcinkowice
2:2
Zjednoczeni Łowęcice
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Polonia Jaszowice
Wiwa Goszcz
5:0
Bór Oborniki Śląskie
Strzelinianka Strzelin
1:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Odra Rzeplin
3:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Środa Śląska
1:1
GKS Mirków/Długołęka
MKP Wratislavia Wrocław
3:0*
Czarni Kondratowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:1
Piast Wrocław Żerniki
Dolpasz Skokowa
1:4
Wiwa Goszcz
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:1
Sokół Marcinkowice
Czarni Kondratowice
1:1
Strzelinianka Strzelin
GKS Mirków/Długołęka
3:2
Odra Rzeplin
Zjednoczeni Łowęcice
0:1
KS Łozina
Polonia Jaszowice
0:5
MKP Wratislavia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:1
Polonia Środa Śląska
Orzeł Sadków
3:2
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
2:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Sokół Marcinkowice
1:0
GKS Mirków/Długołęka
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Orzeł Sadków
Wiwa Goszcz
2:1
Zjednoczeni Łowęcice
Strzelinianka Strzelin
2:1
Polonia Jaszowice
Bór Oborniki Śląskie
5:0
Dolpasz Skokowa
Odra Rzeplin
2:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Środa Śląska
0:0
Czarni Kondratowice
MKP Wratislavia Wrocław
0:6
Pogoń Oleśnica
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Sadków
2:3
Dolpasz Skokowa
Bór Oborniki Śląskie
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Wiwa Goszcz
6:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Łozina
1:0
GKS Mirków/Długołęka
Sokół Marcinkowice
1:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Odra Rzeplin
1:0
Czarni Kondratowice
Polonia Środa Śląska
4:3
Polonia Jaszowice
Strzelinianka Strzelin
0:1
Pogoń Oleśnica
MKP Wratislavia Wrocław
2:0
Piast Wrocław Żerniki
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:0
Polonia Środa Śląska
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
Bór Oborniki Śląskie
GKS Mirków/Długołęka
2:0
Wiwa Goszcz
Sokół Marcinkowice
2:0
Czarni Kondratowice
Piast Wrocław Żerniki
1:2
Strzelinianka Strzelin
Zjednoczeni Łowęcice
2:2
Dolpasz Skokowa
Polonia Jaszowice
3:0
Odra Rzeplin
MKP Wratislavia Wrocław
4:0
Orzeł Sadków
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:1
KS Łozina
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
1:1
Czarni Kondratowice
Dolpasz Skokowa
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Sokół Marcinkowice
1:2
Polonia Jaszowice
Wiwa Goszcz
3:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Strzelinianka Strzelin
3:1
MKP Wratislavia Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
0:0
GKS Mirków/Długołęka
Odra Rzeplin
1:4
Pogoń Oleśnica
Polonia Środa Śląska
0:2
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Sadków
0:5
Zjednoczeni Łowęcice
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
7:0
Sokół Marcinkowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:0
Zjednoczeni Łowęcice
Czarni Kondratowice
1:1
Wiwa Goszcz
GKS Mirków/Długołęka
0:4
Dolpasz Skokowa
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Odra Rzeplin
Polonia Jaszowice
1:1
KS Łozina
Strzelinianka Strzelin
2:0
Orzeł Sadków
MKP Wratislavia Wrocław
4:2
Polonia Środa Śląska
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:1
Bór Oborniki Śląskie
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
0:2
Pogoń Oleśnica
Dolpasz Skokowa
0:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
0:0
Piast Wrocław Żerniki
Wiwa Goszcz
3:1
Polonia Jaszowice
Zjednoczeni Łowęcice
1:1
GKS Mirków/Długołęka
Bór Oborniki Śląskie
2:0
Czarni Kondratowice
Odra Rzeplin
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
Polonia Środa Śląska
2:2
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadków
4:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
0:0
Wiwa Goszcz
Czarni Kondratowice
1:0
Dolpasz Skokowa
GKS Mirków/Długołęka
0:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
2:0
KS Łozina
Polonia Jaszowice
0:0
Bór Oborniki Śląskie
Strzelinianka Strzelin
2:0
Odra Rzeplin
Polonia Środa Śląska
1:1
Orzeł Sadków
MKP Wratislavia Wrocław
0:1
Sokół Marcinkowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
Zjednoczeni Łowęcice
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
2:1
MKP Wratislavia Wrocław
Dolpasz Skokowa
0:1
Polonia Jaszowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:3
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
1:0
Strzelinianka Strzelin
Wiwa Goszcz
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Czarni Kondratowice
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Pogoń Oleśnica
Odra Rzeplin
1:1
Polonia Środa Śląska
Orzeł Sadków
2:2
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
1:2
Dolpasz Skokowa
Czarni Kondratowice
1:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
2:1
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Jaszowice
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Strzelinianka Strzelin
0:4
KS Łozina
Odra Rzeplin
1:4
Orzeł Sadków
Polonia Środa Śląska
1:1
Sokół Marcinkowice
MKP Wratislavia Wrocław
2:1
Wiwa Goszcz
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:1
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
4:1
Polonia Środa Śląska
Dolpasz Skokowa
2:0
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Polonia Jaszowice
GKS Mirków/Długołęka
1:1
Czarni Kondratowice
Sokół Marcinkowice
0:3
Odra Rzeplin
Wiwa Goszcz
3:1
Strzelinianka Strzelin
Zjednoczeni Łowęcice
3:3
Pogoń Oleśnica
Bór Oborniki Śląskie
2:3
MKP Wratislavia Wrocław
Orzeł Sadków
5:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
6:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Czarni Kondratowice
3:2
Burza-Dombud Chwalibożyce
Sokół Marcinkowice
0:3
Orzeł Sadków
Piast Wrocław Żerniki
1:0
Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Jaszowice
3:2
GKS Mirków/Długołęka
Strzelinianka Strzelin
1:0
Bór Oborniki Śląskie
Odra Rzeplin
1:4
KS Łozina
Polonia Środa Śląska
0:0
Wiwa Goszcz
MKP Wratislavia Wrocław
4:1
Dolpasz Skokowa
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
7:1
Sokół Marcinkowice
Dolpasz Skokowa
4:1
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:2
Piast Wrocław Żerniki
GKS Mirków/Długołęka
1:2
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
5:4
Odra Rzeplin
Zjednoczeni Łowęcice
1:3
MKP Wratislavia Wrocław
Bór Oborniki Śląskie
0:2
Polonia Środa Śląska
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:2
Polonia Jaszowice
Orzeł Sadków
2:0
Czarni Kondratowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
0:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
KS Łozina
2:1
Orzeł Sadków
Sokół Marcinkowice
1:0
Wiwa Goszcz
Piast Wrocław Żerniki
0:2
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Jaszowice
5:3
Czarni Kondratowice
Strzelinianka Strzelin
1:1
Zjednoczeni Łowęcice
Odra Rzeplin
0:2
Bór Oborniki Śląskie
Polonia Środa Śląska
0:0
Dolpasz Skokowa
MKP Wratislavia Wrocław
6:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
3:0*
Odra Rzeplin
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Strzelinianka Strzelin
Czarni Kondratowice
0:3
Pogoń Oleśnica
GKS Mirków/Długołęka
1:2
MKP Wratislavia Wrocław
Wiwa Goszcz
0:2
KS Łozina
Zjednoczeni Łowęcice
3:1
Polonia Środa Śląska
Bór Oborniki Śląskie
2:0
Sokół Marcinkowice
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:2
Piast Wrocław Żerniki
Orzeł Sadków
3:5
Polonia Jaszowice
Kolejka 31
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
4:0
Polonia Jaszowice
KS Łozina
2:0
Bór Oborniki Śląskie
Sokół Marcinkowice
1:0
Dolpasz Skokowa
Piast Wrocław Żerniki
0:1
Czarni Kondratowice
Wiwa Goszcz
3:0*
Orzeł Sadków
Strzelinianka Strzelin
2:3
GKS Mirków/Długołęka
Odra Rzeplin
4:1
Zjednoczeni Łowęcice
Polonia Środa Śląska
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
MKP Wratislavia Wrocław
1:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 32
Data Gospodarze Wynik Goście
Dolpasz Skokowa
0:0
KS Łozina
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Odra Rzeplin
Czarni Kondratowice
2:2
MKP Wratislavia Wrocław
GKS Mirków/Długołęka
5:1
Polonia Środa Śląska
Zjednoczeni Łowęcice
2:1
Sokół Marcinkowice
Polonia Jaszowice
2:1
Piast Wrocław Żerniki
Bór Oborniki Śląskie
1:2
Wiwa Goszcz
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:2
Strzelinianka Strzelin
Orzeł Sadków
2:7
Pogoń Oleśnica
Kolejka 33
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Łozina
0:3
Zjednoczeni Łowęcice
Sokół Marcinkowice
3:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Piast Wrocław Żerniki
1:1
Pogoń Oleśnica
Wiwa Goszcz
4:1
Dolpasz Skokowa
Strzelinianka Strzelin
0:0
Czarni Kondratowice
Bór Oborniki Śląskie
5:4
Orzeł Sadków
Odra Rzeplin
2:3
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Środa Śląska
1:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
MKP Wratislavia Wrocław
2:5
Polonia Jaszowice
Kolejka 34
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Oleśnica
3:3
MKP Wratislavia Wrocław
Dolpasz Skokowa
1:1
Bór Oborniki Śląskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:3
KS Łozina
Czarni Kondratowice
0:1
Polonia Środa Śląska
GKS Mirków/Długołęka
0:0
Sokół Marcinkowice
Zjednoczeni Łowęcice
1:2
Wiwa Goszcz
Polonia Jaszowice
1:2
Strzelinianka Strzelin
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:0*
Odra Rzeplin
Orzeł Sadków
4:1
Piast Wrocław Żerniki
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?