Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:2
Czarni Sobocisko
Galakticos Solna
0:1
Gromnik Kuropatnik
Zachód Sobótka
4:1
BKS Borów
Ognisko Przeworno
3:2
Nefryt Jordanów
Rapid Domaniów
2:1
Kolektyw Radwanice
Polonia Wrocław
2:4
KS Żórawina
Olimpia Podgaj
2:5
LKS Brożec
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
6:3
Nefryt Jordanów
Zachód Sobótka
4:2
WKS Wierzbice
Czarni Sobocisko
1:3
Galakticos Solna
LKS Brożec
2:0
Ognisko Przeworno
KS Żórawina
2:1
Olimpia Podgaj
Gromnik Kuropatnik
0:1
Rapid Domaniów
Kolektyw Radwanice
4:3
Polonia Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:1
BKS Borów
Galakticos Solna
1:4
Zachód Sobótka
Czarni Sobocisko
3:1
Rapid Domaniów
Nefryt Jordanów
2:4
LKS Brożec
Ognisko Przeworno
0:4
KS Żórawina
Polonia Wrocław
0:2
Gromnik Kuropatnik
Olimpia Podgaj
1:2
Kolektyw Radwanice
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
3:7
LKS Brożec
WKS Wierzbice
1:1
Galakticos Solna
Zachód Sobótka
1:0
Rapid Domaniów
Czarni Sobocisko
2:4
Polonia Wrocław
KS Żórawina
2:1
Nefryt Jordanów
Gromnik Kuropatnik
1:3
Olimpia Podgaj
Kolektyw Radwanice
3:1
Ognisko Przeworno
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
3:2
BKS Borów
LKS Brożec
2:2
KS Żórawina
Nefryt Jordanów
0:4
Kolektyw Radwanice
Ognisko Przeworno
0:2
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
1:1
WKS Wierzbice
Polonia Wrocław
2:3
Zachód Sobótka
Olimpia Podgaj
1:5
Czarni Sobocisko
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
1:2
KS Żórawina
WKS Wierzbice
1:1
Polonia Wrocław
Galakticos Solna
2:1
Rapid Domaniów
Zachód Sobótka
3:2
Olimpia Podgaj
Czarni Sobocisko
4:4
Ognisko Przeworno
Gromnik Kuropatnik
4:1
Nefryt Jordanów
Kolektyw Radwanice
1:1
LKS Brożec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
5:3
Gromnik Kuropatnik
KS Żórawina
0:1
Kolektyw Radwanice
Nefryt Jordanów
8:2
Czarni Sobocisko
Ognisko Przeworno
1:4
Zachód Sobótka
Rapid Domaniów
1:1
BKS Borów
Polonia Wrocław
4:3
Galakticos Solna
Olimpia Podgaj
2:1
WKS Wierzbice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
5:3
Kolektyw Radwanice
WKS Wierzbice
3:1
Ognisko Przeworno
Galakticos Solna
2:3
Olimpia Podgaj
Zachód Sobótka
5:0
Nefryt Jordanów
Czarni Sobocisko
2:3
LKS Brożec
Gromnik Kuropatnik
0:3
KS Żórawina
Rapid Domaniów
2:5
Polonia Wrocław
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:0
Zachód Sobótka
KS Żórawina
3:0
Czarni Sobocisko
Nefryt Jordanów
2:3
WKS Wierzbice
Ognisko Przeworno
2:2
Galakticos Solna
Kolektyw Radwanice
3:2
Gromnik Kuropatnik
Polonia Wrocław
2:0
BKS Borów
Olimpia Podgaj
1:0
Rapid Domaniów
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
2:1
Gromnik Kuropatnik
WKS Wierzbice
1:2
LKS Brożec
Galakticos Solna
0:4
Nefryt Jordanów
Zachód Sobótka
0:3
KS Żórawina
Czarni Sobocisko
0:3
Kolektyw Radwanice
Rapid Domaniów
5:0
Ognisko Przeworno
Polonia Wrocław
3:3
Olimpia Podgaj
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
2:0
Galakticos Solna
KS Żórawina
2:0
WKS Wierzbice
Nefryt Jordanów
5:4
Rapid Domaniów
Gromnik Kuropatnik
2:0
Czarni Sobocisko
Ognisko Przeworno
1:3
Polonia Wrocław
Kolektyw Radwanice
1:4
Zachód Sobótka
Olimpia Podgaj
3:1
BKS Borów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
2:1
Czarni Sobocisko
WKS Wierzbice
4:1
Kolektyw Radwanice
Galakticos Solna
1:1
KS Żórawina
Zachód Sobótka
6:2
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
0:2
LKS Brożec
Polonia Wrocław
2:0
Nefryt Jordanów
Olimpia Podgaj
0:2
Ognisko Przeworno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
0:3
Zachód Sobótka
LKS Brożec
2:1
Polonia Wrocław
KS Żórawina
3:0
Rapid Domaniów
Nefryt Jordanów
6:3
Olimpia Podgaj
Gromnik Kuropatnik
2:1
WKS Wierzbice
Ognisko Przeworno
2:4
BKS Borów
Kolektyw Radwanice
5:0
Galakticos Solna
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Nefryt Jordanów
2:1
Ognisko Przeworno
Gromnik Kuropatnik
1:2
Galakticos Solna
BKS Borów
0:10
Zachód Sobótka
Czarni Sobocisko
1:1
WKS Wierzbice
LKS Brożec
1:0
Olimpia Podgaj
KS Żórawina
6:1
Polonia Wrocław
Kolektyw Radwanice
2:1
Rapid Domaniów
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
1:2
Zachód Sobótka
Galakticos Solna
5:0
Czarni Sobocisko
Nefryt Jordanów
2:1
BKS Borów
Ognisko Przeworno
2:4
LKS Brożec
Rapid Domaniów
0:1
Gromnik Kuropatnik
Polonia Wrocław
3:1
Kolektyw Radwanice
Olimpia Podgaj
0:7
KS Żórawina
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
1:1
Nefryt Jordanów
BKS Borów
1:0
WKS Wierzbice
Zachód Sobótka
1:2
Galakticos Solna
KS Żórawina
7:1
Ognisko Przeworno
Gromnik Kuropatnik
4:1
Polonia Wrocław
Kolektyw Radwanice
3:1
Olimpia Podgaj
Rapid Domaniów
2:0
Czarni Sobocisko
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Galakticos Solna
2:2
WKS Wierzbice
LKS Brożec
5:0
BKS Borów
Nefryt Jordanów
0:0
KS Żórawina
Ognisko Przeworno
2:2
Kolektyw Radwanice
Rapid Domaniów
0:2
Zachód Sobótka
Polonia Wrocław
4:1
Czarni Sobocisko
Olimpia Podgaj
3:3
Gromnik Kuropatnik
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kolektyw Radwanice
1:2
Nefryt Jordanów
BKS Borów
0:5
Galakticos Solna
WKS Wierzbice
1:0
Rapid Domaniów
Zachód Sobótka
3:0*
Polonia Wrocław
Czarni Sobocisko
2:4
Olimpia Podgaj
KS Żórawina
1:0
LKS Brożec
Gromnik Kuropatnik
5:1
Ognisko Przeworno
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
3:1
Kolektyw Radwanice
KS Żórawina
6:1
BKS Borów
Nefryt Jordanów
5:0
Gromnik Kuropatnik
Ognisko Przeworno
3:7
Czarni Sobocisko
Rapid Domaniów
2:1
Galakticos Solna
Polonia Wrocław
1:2
WKS Wierzbice
Olimpia Podgaj
1:5
Zachód Sobótka
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
WKS Wierzbice
3:1
Olimpia Podgaj
Galakticos Solna
2:2
Polonia Wrocław
Kolektyw Radwanice
1:1
KS Żórawina
Zachód Sobótka
6:1
Ognisko Przeworno
Czarni Sobocisko
2:3
Nefryt Jordanów
Gromnik Kuropatnik
0:4
LKS Brożec
BKS Borów
2:6
Rapid Domaniów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
3:2
Czarni Sobocisko
KS Żórawina
4:0
Gromnik Kuropatnik
Nefryt Jordanów
0:4
Zachód Sobótka
Ognisko Przeworno
1:0
WKS Wierzbice
Kolektyw Radwanice
8:0
BKS Borów
Polonia Wrocław
3:0
Rapid Domaniów
Olimpia Podgaj
3:1
Galakticos Solna
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
1:5
Polonia Wrocław
WKS Wierzbice
2:1
Nefryt Jordanów
Zachód Sobótka
0:0
LKS Brożec
Czarni Sobocisko
4:4
KS Żórawina
Gromnik Kuropatnik
6:3
Kolektyw Radwanice
Ognisko Przeworno
0:4
Galakticos Solna
Rapid Domaniów
4:2
Olimpia Podgaj
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
LKS Brożec
3:1
WKS Wierzbice
KS Żórawina
1:1
Zachód Sobótka
Nefryt Jordanów
1:1
Galakticos Solna
Gromnik Kuropatnik
0:1
BKS Borów
Ognisko Przeworno
3:1
Rapid Domaniów
Kolektyw Radwanice
1:0
Czarni Sobocisko
Olimpia Podgaj
4:4
Polonia Wrocław
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
BKS Borów
1:1
Olimpia Podgaj
WKS Wierzbice
0:2
KS Żórawina
Galakticos Solna
2:2
LKS Brożec
Zachód Sobótka
2:1
Kolektyw Radwanice
Czarni Sobocisko
3:3
Gromnik Kuropatnik
Rapid Domaniów
2:4
Nefryt Jordanów
Polonia Wrocław
2:0
Ognisko Przeworno
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Sobocisko
- : -
BKS Borów
LKS Brożec
- : -
Rapid Domaniów
KS Żórawina
- : -
Galakticos Solna
Nefryt Jordanów
- : -
Polonia Wrocław
Gromnik Kuropatnik
- : -
Zachód Sobótka
Ognisko Przeworno
- : -
Olimpia Podgaj
Kolektyw Radwanice
- : -
WKS Wierzbice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?