Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
3:3
KS Zenit Międzybórz
Moto - Jelcz Oława
3:2
Polonia Miłoszyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:0
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
0:4
GKS Mirków/Długołęka
Pogoń Syców
1:2
Skra Wojnowice
Widawa Stradomia
3:2
Huragan Minkowice Oławskie
LZS Solniki Małe
7:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
4:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Miłoszyce
2:2
Skra Wojnowice
Huragan Minkowice Oławskie
4:1
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
2:3
Polonia Wrocław
Moto - Jelcz Oława
8:1
Widawa Stradomia
KS Zenit Międzybórz
1:3
LZS Solniki Małe
Burza-Dombud Chwalibożyce
2:1
Pogoń Syców
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
2:2
KS Zenit Międzybórz
Polonia Wrocław
3:6
GKS Mirków/Długołęka
Skra Wojnowice
6:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:2
Huragan Minkowice Oławskie
Błękitni Siedlce
0:3
Moto - Jelcz Oława
Widawa Stradomia
0:1
Polonia Miłoszyce
LZS Solniki Małe
7:3
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
4:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Burza Bystrzyca Oł.
6:0
Pogoń Syców
Huragan Minkowice Oławskie
1:4
Polonia Wrocław
KS Zenit Międzybórz
2:1
Skra Wojnowice
GKS Mirków/Długołęka
4:1
LZS Solniki Małe
Moto - Jelcz Oława
4:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Widawa Stradomia
0:1
Błękitni Siedlce
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:1
Widawa Stradomia
Polonia Wrocław
5:1
Moto - Jelcz Oława
Skra Wojnowice
3:3
Burza Bystrzyca Oł.
Błękitni Siedlce
0:0
Polonia Miłoszyce
Pogoń Syców
0:3
GKS Mirków/Długołęka
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:5
KS Zenit Międzybórz
LZS Solniki Małe
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
10:0
Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce
9:4
KS Zenit Międzybórz
Huragan Minkowice Oławskie
3:0*
Pogoń Syców
Burza Bystrzyca Oł.
7:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Moto - Jelcz Oława
8:2
LZS Solniki Małe
Błękitni Siedlce
1:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Widawa Stradomia
3:2
Polonia Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:7
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław
1:2
Błękitni Siedlce
Skra Wojnowice
1:2
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zenit Międzybórz
2:3
Burza Bystrzyca Oł.
LZS Solniki Małe
2:4
Widawa Stradomia
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
Polonia Miłoszyce
Pogoń Syców
1:0
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
4:1
KS Zenit Międzybórz
Polonia Miłoszyce
3:4
Burza Bystrzyca Oł.
Huragan Minkowice Oławskie
3:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Moto - Jelcz Oława
2:1
Skra Wojnowice
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:0
Polonia Wrocław
Błękitni Siedlce
1:2
LZS Solniki Małe
Widawa Stradomia
1:0
Pogoń Syców
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
1:4
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław
5:3
Polonia Miłoszyce
Skra Wojnowice
1:3
Widawa Stradomia
KS Zenit Międzybórz
2:4
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
0:3
Błękitni Siedlce
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:3
Moto - Jelcz Oława
LZS Solniki Małe
5:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
6:3
GKS Mirków/Długołęka
Huragan Minkowice Oławskie
3:2
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Wrocław
0:1
LZS Solniki Małe
Moto - Jelcz Oława
4:1
KS Zenit Międzybórz
Orzeł Pawłowice Wrocław
5:1
Pogoń Syców
Błękitni Siedlce
3:2
Skra Wojnowice
Widawa Stradomia
3:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
GKS Mirków/Długołęka
2:1
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zenit Międzybórz
2:1
Widawa Stradomia
Burza Bystrzyca Oł.
2:6
Moto - Jelcz Oława
Pogoń Syców
4:2
Polonia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:1
Błękitni Siedlce
LZS Solniki Małe
0:6
Polonia Miłoszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Solniki Małe
6:4
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Miłoszyce
2:2
Huragan Minkowice Oławskie
Polonia Wrocław
0:4
Skra Wojnowice
Moto - Jelcz Oława
1:4
GKS Mirków/Długołęka
Błękitni Siedlce
0:3
KS Zenit Międzybórz
Widawa Stradomia
4:4
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
0:5
Moto - Jelcz Oława
GKS Mirków/Długołęka
7:0
Widawa Stradomia
Skra Wojnowice
2:0
LZS Solniki Małe
KS Zenit Międzybórz
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
1:0
Błękitni Siedlce
Pogoń Syców
1:4
Polonia Miłoszyce
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:0
Polonia Wrocław
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
1:0
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Skra Wojnowice
7:3
Pogoń Syców
Polonia Miłoszyce
1:3
Moto - Jelcz Oława
Huragan Minkowice Oławskie
3:2
Widawa Stradomia
KS Zenit Międzybórz
2:4
Polonia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:3
LZS Solniki Małe
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Błękitni Siedlce
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
4:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
LZS Solniki Małe
3:1
KS Zenit Międzybórz
Skra Wojnowice
1:5
Polonia Miłoszyce
Polonia Wrocław
0:3*
Burza Bystrzyca Oł.
Widawa Stradomia
3:4*
Moto - Jelcz Oława
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
GKS Mirków/Długołęka
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
5:1
Polonia Wrocław
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:1
Skra Wojnowice
Burza Bystrzyca Oł.
5:1
LZS Solniki Małe
Polonia Miłoszyce
10:0
Widawa Stradomia
Huragan Minkowice Oławskie
0:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
Moto - Jelcz Oława
2:2
Błękitni Siedlce
KS Zenit Międzybórz
1:2
Pogoń Syców
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:2
Polonia Miłoszyce
Pogoń Syców
1:2
Burza Bystrzyca Oł.
LZS Solniki Małe
1:4
GKS Mirków/Długołęka
Skra Wojnowice
1:3
KS Zenit Międzybórz
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:2
Moto - Jelcz Oława
Błękitni Siedlce
5:1
Widawa Stradomia
Polonia Wrocław
4:2
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
5:0
Pogoń Syców
Polonia Miłoszyce
0:1
Błękitni Siedlce
Widawa Stradomia
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
3:4
Skra Wojnowice
Huragan Minkowice Oławskie
0:2
LZS Solniki Małe
Moto - Jelcz Oława
1:0
Polonia Wrocław
KS Zenit Międzybórz
4:1
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
1:2
GKS Mirków/Długołęka
Burza-Dombud Chwalibożyce
3:5
Burza Bystrzyca Oł.
Pogoń Syców
3:0
Huragan Minkowice Oławskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
Błękitni Siedlce
LZS Solniki Małe
1:2
Moto - Jelcz Oława
KS Zenit Międzybórz
2:1
Polonia Miłoszyce
Polonia Wrocław
2:0
Widawa Stradomia
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
9:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Polonia Miłoszyce
2:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
5:1
KS Zenit Międzybórz
Huragan Minkowice Oławskie
0:2
Skra Wojnowice
Moto - Jelcz Oława
3:0
Pogoń Syców
Błękitni Siedlce
1:0
Polonia Wrocław
Widawa Stradomia
2:3
LZS Solniki Małe
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
3:3
Widawa Stradomia
Burza-Dombud Chwalibożyce
0:2
Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
4:2
Polonia Miłoszyce
Skra Wojnowice
1:3
Moto - Jelcz Oława
Polonia Wrocław
0:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Zenit Międzybórz
1:3
GKS Mirków/Długołęka
LZS Solniki Małe
2:1
Błękitni Siedlce
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
3:2
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Miłoszyce
2:1
Polonia Wrocław
Widawa Stradomia
2:0
Skra Wojnowice
Huragan Minkowice Oławskie
4:2
KS Zenit Międzybórz
Moto - Jelcz Oława
4:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Błękitni Siedlce
1:2
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
5:1
LZS Solniki Małe
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Mirków/Długołęka
5:0
Polonia Miłoszyce
Burza-Dombud Chwalibożyce
1:3
Widawa Stradomia
Pogoń Syców
0:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
5:0
Huragan Minkowice Oławskie
LZS Solniki Małe
2:4
Polonia Wrocław
Skra Wojnowice
1:2
Błękitni Siedlce
KS Zenit Międzybórz
0:4
Moto - Jelcz Oława
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
2:4
LZS Solniki Małe
Widawa Stradomia
1:2
KS Zenit Międzybórz
Huragan Minkowice Oławskie
0:7
GKS Mirków/Długołęka
Moto - Jelcz Oława
4:0
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Wrocław
4:2
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
4:0
Skra Wojnowice
Błękitni Siedlce
2:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
10:2
Polonia Wrocław
GKS Mirków/Długołęka
2:1
Moto - Jelcz Oława
KS Zenit Międzybórz
1:0
Błękitni Siedlce
Burza Bystrzyca Oł.
4:2
Widawa Stradomia
Pogoń Syców
4:1
LZS Solniki Małe
Huragan Minkowice Oławskie
4:1
Polonia Miłoszyce
Burza-Dombud Chwalibożyce
4:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Moto - Jelcz Oława
7:0
Huragan Minkowice Oławskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
3:3
KS Zenit Międzybórz
Błękitni Siedlce
0:0
Burza Bystrzyca Oł.
Polonia Miłoszyce
5:1
Pogoń Syców
Widawa Stradomia
3:7
GKS Mirków/Długołęka
Polonia Wrocław
2:0
Burza-Dombud Chwalibożyce
LZS Solniki Małe
5:7
Skra Wojnowice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?