Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
3:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Zenit Międzybórz
3:0
Grom Szczodrów
Polonia Miłoszyce
3:3
KS Zbytowa
Pogoń Syców
2:2
LKS Solniki Małe
Olimpia Oleśnica
1:1
Dąb Dobroszyce
Polonia Wrocław
3:2
Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
3:7
Energetyk Siechnice
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
KS Zbytowa
1:3
Pogoń Syców
Energetyk Siechnice
3:2
KS Zenit Międzybórz
Skra Wojnowice
0:3
Olimpia Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:1
LKS Solniki Małe
Huragan Minkowice Oławskie
2:5
Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce
3:0*
Burza Bystrzyca Oł.
Grom Szczodrów
2:3
Polonia Wrocław
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
2:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Burza Bystrzyca Oł.
3:1
Skra Wojnowice
Polonia Miłoszyce
3:0
Grom Szczodrów
Polonia Wrocław
0:2
Energetyk Siechnice
Pogoń Syców
1:1
Huragan Minkowice Oławskie
KS Zenit Międzybórz
3:0*
Dąb Dobroszyce
LKS Solniki Małe
3:1
KS Zbytowa
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
2:1
Polonia Miłoszyce
Olimpia Oleśnica
4:2
Burza Bystrzyca Oł.
Huragan Minkowice Oławskie
3:3
LKS Solniki Małe
Dąb Dobroszyce
3:3
Polonia Wrocław
Skra Wojnowice
3:0*
KS Zenit Międzybórz
Grom Szczodrów
1:3
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:2
KS Zbytowa
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
2:0
Energetyk Siechnice
Burza Bystrzyca Oł.
0:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Miłoszyce
0:4
Dąb Dobroszyce
KS Zenit Międzybórz
1:4
Olimpia Oleśnica
KS Zbytowa
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
LKS Solniki Małe
3:1
Grom Szczodrów
Polonia Wrocław
2:2
Skra Wojnowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Grom Szczodrów
3:2
KS Zbytowa
Skra Wojnowice
1:7
Polonia Miłoszyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:0
Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
0:2
KS Zenit Międzybórz
Dąb Dobroszyce
4:0
Pogoń Syców
Energetyk Siechnice
4:0
LKS Solniki Małe
Olimpia Oleśnica
2:2
Polonia Wrocław
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
2:0
Olimpia Oleśnica
Polonia Wrocław
2:1
Burza Bystrzyca Oł.
KS Zenit Międzybórz
2:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Pogoń Syców
5:2
Skra Wojnowice
Huragan Minkowice Oławskie
4:1
Grom Szczodrów
KS Zbytowa
2:3
Energetyk Siechnice
LKS Solniki Małe
5:7
Dąb Dobroszyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
6:3
Pogoń Syców
Burza Bystrzyca Oł.
0:2
Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce
0:0
KS Zbytowa
Skra Wojnowice
7:3
LKS Solniki Małe
KS Zenit Międzybórz
1:4
Polonia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Grom Szczodrów
Energetyk Siechnice
1:0
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
1:2
KS Zenit Międzybórz
Pogoń Syców
4:2
Burza Bystrzyca Oł.
Huragan Minkowice Oławskie
3:2
Dąb Dobroszyce
KS Zbytowa
0:4
Skra Wojnowice
LKS Solniki Małe
0:2
Olimpia Oleśnica
Grom Szczodrów
1:1
Energetyk Siechnice
Polonia Wrocław
4:1
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
2:2
KS Zbytowa
Burza Bystrzyca Oł.
2:1
LKS Solniki Małe
Dąb Dobroszyce
6:2
Grom Szczodrów
Skra Wojnowice
1:0
Huragan Minkowice Oławskie
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:3
Energetyk Siechnice
KS Zenit Międzybórz
0:2
Pogoń Syców
Polonia Wrocław
0:5
Polonia Miłoszyce
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
6:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
Olimpia Oleśnica
Pogoń Syców
1:2
Polonia Wrocław
KS Zbytowa
0:3
Burza Bystrzyca Oł.
LKS Solniki Małe
3:0
KS Zenit Międzybórz
Grom Szczodrów
1:6
Skra Wojnowice
Energetyk Siechnice
3:0
Dąb Dobroszyce
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
4:0
Grom Szczodrów
Orzeł Pawłowice Wrocław
5:1
Dąb Dobroszyce
Burza Bystrzyca Oł.
0:1
Huragan Minkowice Oławskie
Polonia Miłoszyce
7:1
Pogoń Syców
Skra Wojnowice
1:4
Energetyk Siechnice
KS Zenit Międzybórz
3:1
KS Zbytowa
Polonia Wrocław
0:3*
LKS Solniki Małe
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
KS Zenit Międzybórz
Dąb Dobroszyce
1:0
Skra Wojnowice
Grom Szczodrów
5:2
Burza Bystrzyca Oł.
Pogoń Syców
1:4
Orzeł Pawłowice Wrocław
KS Zbytowa
1:4
Polonia Wrocław
LKS Solniki Małe
5:7
Polonia Miłoszyce
Energetyk Siechnice
2:2
Olimpia Oleśnica
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Huragan Minkowice Oławskie
2:1
Polonia Wrocław
Dąb Dobroszyce
1:2
Olimpia Oleśnica
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:0
Skra Wojnowice
KS Zbytowa
0:5
Polonia Miłoszyce
LKS Solniki Małe
6:1
Pogoń Syców
Grom Szczodrów
1:4
KS Zenit Międzybórz
Energetyk Siechnice
5:3
Burza Bystrzyca Oł.
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
2:3
Dąb Dobroszyce
Polonia Wrocław
3:0
Grom Szczodrów
KS Zenit Międzybórz
1:5
Energetyk Siechnice
Polonia Miłoszyce
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
Pogoń Syców
3:3
KS Zbytowa
LKS Solniki Małe
1:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Olimpia Oleśnica
5:1
Skra Wojnowice
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
4:0
Polonia Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
4:0
Pogoń Syców
Dąb Dobroszyce
3:1
KS Zenit Międzybórz
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:3
Olimpia Oleśnica
Skra Wojnowice
4:2
Burza Bystrzyca Oł.
KS Zbytowa
4:6
LKS Solniki Małe
Grom Szczodrów
4:6
Polonia Miłoszyce
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Burza Bystrzyca Oł.
0:1
Olimpia Oleśnica
Polonia Miłoszyce
1:2
Energetyk Siechnice
Polonia Wrocław
3:1
Dąb Dobroszyce
KS Zenit Międzybórz
3:2
Skra Wojnowice
Pogoń Syców
2:1
Grom Szczodrów
KS Zbytowa
0:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
LKS Solniki Małe
1:2
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
0:0
Pogoń Syców
Huragan Minkowice Oławskie
5:1
KS Zbytowa
Dąb Dobroszyce
1:6
Polonia Miłoszyce
Skra Wojnowice
1:4
Polonia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
5:1
Burza Bystrzyca Oł.
Grom Szczodrów
3:2
LKS Solniki Małe
Olimpia Oleśnica
4:2
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
0:3
Skra Wojnowice
Huragan Minkowice Oławskie
1:2
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Wrocław
2:0
Olimpia Oleśnica
KS Zbytowa
1:4
Grom Szczodrów
LKS Solniki Małe
2:5
Energetyk Siechnice
KS Zenit Międzybórz
1:4
Burza Bystrzyca Oł.
Pogoń Syców
3:0
Dąb Dobroszyce
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
0:3
Pogoń Syców
Dąb Dobroszyce
1:1
LKS Solniki Małe
Energetyk Siechnice
4:0
KS Zbytowa
Olimpia Oleśnica
3:2
Polonia Miłoszyce
Burza Bystrzyca Oł.
4:1
Polonia Wrocław
Orzeł Pawłowice Wrocław
0:1
KS Zenit Międzybórz
Grom Szczodrów
3:3
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Miłoszyce
4:2
Burza Bystrzyca Oł.
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
Energetyk Siechnice
Polonia Wrocław
0:0
KS Zenit Międzybórz
KS Zbytowa
3:0*
Dąb Dobroszyce
Pogoń Syców
1:3
Olimpia Oleśnica
LKS Solniki Małe
3:3
Skra Wojnowice
Grom Szczodrów
3:6
Orzeł Pawłowice Wrocław
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Olimpia Oleśnica
6:2
LKS Solniki Małe
Burza Bystrzyca Oł.
8:2
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
1:2
Polonia Wrocław
Skra Wojnowice
12:2
KS Zbytowa
KS Zenit Międzybórz
1:2
Polonia Miłoszyce
Dąb Dobroszyce
0:3*
Huragan Minkowice Oławskie
Energetyk Siechnice
4:1
Grom Szczodrów
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Energetyk Siechnice
3:0
Orzeł Pawłowice Wrocław
Polonia Miłoszyce
4:2
Polonia Wrocław
Huragan Minkowice Oławskie
5:0
Skra Wojnowice
KS Zbytowa
0:3
Olimpia Oleśnica
LKS Solniki Małe
3:8
Burza Bystrzyca Oł.
Grom Szczodrów
3:0*
Dąb Dobroszyce
Pogoń Syców
3:0
KS Zenit Międzybórz
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Wrocław
5:3
Pogoń Syców
Orzeł Pawłowice Wrocław
4:2
Polonia Miłoszyce
Skra Wojnowice
0:3
Grom Szczodrów
KS Zenit Międzybórz
0:1
LKS Solniki Małe
Burza Bystrzyca Oł.
3:0
KS Zbytowa
Dąb Dobroszyce
0:3*
Energetyk Siechnice
Olimpia Oleśnica
3:1
Huragan Minkowice Oławskie
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Pogoń Syców
4:3
Polonia Miłoszyce
Huragan Minkowice Oławskie
1:1
Burza Bystrzyca Oł.
KS Zbytowa
1:7
KS Zenit Międzybórz
LKS Solniki Małe
6:2
Polonia Wrocław
Dąb Dobroszyce
0:3
Orzeł Pawłowice Wrocław
Grom Szczodrów
2:2
Olimpia Oleśnica
Energetyk Siechnice
7:0
Skra Wojnowice
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Skra Wojnowice
3:0*
Dąb Dobroszyce
Orzeł Pawłowice Wrocław
2:0
Pogoń Syców
KS Zenit Międzybórz
1:6
Huragan Minkowice Oławskie
Burza Bystrzyca Oł.
1:1
Grom Szczodrów
Polonia Miłoszyce
4:2
LKS Solniki Małe
Polonia Wrocław
1:1
KS Zbytowa
Olimpia Oleśnica
2:3
Energetyk Siechnice
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości
Shoutbox
Dołącz do rozmowy ?